Montaż

Pełna usługa

Nasza firma gwarantuje Klientowi pełną usługę – od zaprojektowania zabudowy meblowej, wyboru wszystkich elementów towarzyszących do montażu mebli w domu.

W przypadku kuchni dobranie, zamontowanie i podłączenie wybranego sprzętu. Posiadamy wszelkie uprawnienia do takich podłączeń.

Po wizycie naszej ekipy montażowej można od razu przygotować w swojej nowej kuchni posiłek, zagospodarować szafę lub położyć się spać w swoim nowym łóżku!

Ekipa montażowa

Wieloletnia praktyka i szkolenia w tej dziedzinie spowodowały dokładne poznanie tajników tej pracy. Zatrudnieni u nas fachowcy to rzetelni rzemieślnicy i doskonale przygotowani do swojej pracy. Ekipa montażowa dysponuje wieloletnim doświadczeniem, ale także odpowiednimi szkoleniami i instrukcjami udzielanymi przez producentów mebli.

Jakość montażu

Montaż mebli przez naszą ekipę daje pełną gwarancję ich doskonałego zainstalowania w państwa wnętrzu. Po każdym zakończonym montażu Właściciel firmy sprawdza jakość wykonanej pracy. To dodatkowo potwierdza gwarancję na wykonany montaż.